2 vlindertjes

zoals veel onder jullie al weten was ik in mei zwanger.vol ongeduld uitgekeken naar de eerste echo.


helaas daar was er geen vruchtje te zien :( wat ging mijn hart plots traag,mijn hart was gebroken,dit nieuws kwam zo uit het niks aan! 


op 13juni heb ik dan mijn curretage gehad.tot dan einde zwangerschap, dag lief kindje het gaat je goed hierboven!


22/08.2013 terug een positieve test in handen.wat waren we blij maar ook heel erg bang! 


28/08/2013 bloeding gekregen wat schrok ik toen! ik wist toen van dit is einde zwangerschap.op 30/08/2013 echo gehad


en idd mijn vermoede klopte geen vruchtzakje meer te zien :( maar dit kwam iets minder hard aan.


nu aan het denken om aan de pil te gaan om mijn lichaam rust te geven eerst bespreken met vriend uiteraard.


en die paar maanden de pil in te nemen tot volgend jaar januari en dan terug te gaan proberen.



zal ik het nog aan kunne moest ik toch geen pil nemen en terug zwanger te zijn en blijkt dan terug mis te gaan.

382 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Candy1984

    hey meis, wat erg te horen van je 2 vlindertjes. ik duim voor je dat je snel een gezonde zwangerschap mag beleven xxx

  • kimmieveenstra

    Wat een klote nieuws... voor de tweede keer... hoe is het.met je? Sterkte liefs

  • LoveRosaLisa

    ik vind het echt heel erg voor je!!
    ik heb ook heel erg de angst dat het nu mis gaat, maar als t dan echt gebeurt dan lijkt het me ook heel moeilijk om dan nóg eens zwanger te worden.. ik had het er nu al moeilijk mee!

    misschien kun je het eventjes rekken met condooms? dan hoef je ook niet eerst nog te ontpillen als je er klaar voor bent om het nog een keertje te proberen.

    heel veel sterkte

  • Cynthia85

  • june26

    Sterkte meid! Ik vind dit vreselijk voor je

  • lente-2012

    Heel veel sterkte!

  • Laurien

    Zo erg meid! Ik krijg tranen in m'n ogen als ik het lees... Heel veel sterkte!!

  • nona333

    Veel sterkte voor jullie! Hier net ook een tweede miskraam achter de rug, dus weet hoe naar het kan zijn

  • Nono14

    wat naar meid! Veel sterkte

  • Blij-ei

    Wat vreselijk voor jullie dat jullie dit een tweede keer moeten meemaken . Ik hoop van harte dat de toekomst jullie gunstig gezind is. Veel sterkte